Máte problémy so splácaním pôžičky alebo hypotéky? Hrozí Vám exekúcia alebo dražba (či už dobrovoľná alebo nedobrovoľná)? Nebojte sa! Prvá oddlžovacia s.r.o. má pre Vás riešenie, jak zabránit exekuci!

Neodkladajte riešenie

Vyhlášení exekuce je pre každého človeka prirodzene veľmi stresová a bytostne nepríjemná. Je přirozené, že každý hledá nejrůznější řešení, jak ji zabránit. Bohužel velká část populace tento problém řeší pomocí půjčky na vyplacení exekuce. Tímto se ale ovšem dostávají do spirály dluhů, protože defakto došlo u umoření dluhy další půjčkou. Ta je ještě vyšší o další úroky a je jen otázkou času, kdy bude opět hrozit další exekuce.

V prípade, že si čoskoro uvedomíte, že půjčka na exekuce není řešení, rádi Vám podáme pomocnou ruku a pomůžeme Vám!

Včasné riešenie je veľmi dôležité a následne sa premietne do výhodnosti podmienok. Vieme odvrátiť hrozbu exekúcie, ale aj už prebiehajúcu exekúciu.

Jak zastavíme exekuce?

Možností zastavení exekucí je viac. Našou špecializáciou je vyjednávanie splátkového kalendára. Takže týmto spôsobom sme schopní zachrániť aj nehnuteľnosť pred exekúciou.

Ale mnoho našich klientov nás kontaktuje vo chvíli, keď už bola proti nim začatá exekúcia. V tomto prípade dokážeme:

  • chrániť nehnuteľnosť, majetok na základe preverenia priebehu exekúcie a hľadania procesných či iných pochybení
  • dohodnúť výšku splátky s exekútorom
  • vyjednať odklad či dokonca zastavenie exekúcie
  • podať námietky na nevýhodný postup pri konaní dražby, nízku cenu a pod.

Náš tým právnikov Vás bude zastupovať a brániť Vás na súdoch.

Naše klienty dále nezadlužujeme ani nepřipravujeme o jejich majetek!

Poslední referece včetně rozhodnutí od soudu

Osobný bankrot

Exekuce umíme zastavit i díky osobnému bankrotu. Výhodou je „zmražení“ celkového dluhu, který dále už nenarůstá o úroky či pokuty. Tento způsob oddlužení je vhodný hlavně pro výrazně zadlužené lidi, kteří již nejsou schopni své dluhy v reálném čase nikdy splatit.

Jak vysoká část dluhu Vám může být odpuštěna díky osobnímu bankrotu si můžete snadno spočítat s pomocí kalkulačky osobního bankrotu.

Kalkulačka osobního bankrotu

Ak ste vo finančnej tiesni, nečakajte a ihneď kontaktuje našich odborníkov. Zadarmo Vám poskytnú cenné rady a môžu Vám pomôcť komplexne vyriešiť dlhy raz a navždy. Volajte infolinku: 0800 221 331 alebo vyplňte žiadosť online.