Máte dlhy a neviete, ktorý spôsob oddlženia je pre Vás ten pravý? Naši certifikovaní poradcovia Vám radi poradia a pomôžu Vám nájsť to najvýhodnejšie riešenie, aby ste sa zbavili svojich dlhov raz a navždy – tzn. oddlženie.

Dôležité: Musíte chcieť!

Naši oddlžovací špecialisti Vám poradia, prevezmú za Vás agendu a právne oddelenie sa môže za Vás „biť“ na súde, ale bez Vášho odhodlania a aktívneho prístupu to bude zbytočné. Ak budete pasívny a svoju finančnú situáciu nebudete riešiť, všetko sa Vám vráti ako bumerang.

Pamätajte: Pred dlhmi sa neschováte!

Skôr alebo neskôr Vás dlhy dobehnú a dôsledky budú zničujúce. Nielenže budete musieť zaplatiť všetky dlžné čiastky, ale k tomu navyše nemalé penále, zmluvné pokuty a ak to necháte dôjsť až k exekútorovi, počítajte aj s odmenou pre neho.

Spočítajte si to

Fakty o dlhoch

Viete, že:

Dlhy sa dedia?

Buďte zodpovední a nezaťahujte do svojich finančných problémov i svoje deti!

Môžete mať zrážky zo mzdy?

Exekútor či veriteľ na základe platobného rozkazu môže docieliť, že budete svoje dlhy platiť nedobrovoľne formou zrážky zo mzdy. Myslíte, že vyžijete so životného minima?

Pri exekúcii budete mať zablokované účty.

Ak máte na účte všetky svoje peniaze a platíte pomocou inkasa prioritné platby ako je nájom, energie, poplatky, atď., so zablokovaným účtom to ide zle. Navyše exekútor je povinný Vám na účte nechať iba necelých 100 € (jednorázovo).

Vo finále môžete stratiť všetok majetok a skončiť na ulici.

Existujú prípady z praxe, kedy dlžník nechal svoju situáciu dôjsť až tak ďaleko, že „zbytočne“ prišiel úplne o všetko. Čím skôr začnete svoju situáciu riešiť, tým lepšie!

Ani na dôchodku nebudete mať kľud

Ak žijete v ilúzii, že pokiaľ ste na dôchodku a nemáte žiadny majetok, nikto si od Vás nič nevezme. Omyl! Aj z dôchodku sa robia zrážky!

Oddlženie s Prvou oddlžovacou s.r.o.

Úspešne pomáhame ľudom, ktorí nezvládajú splácať svoje pôžičky a záväzky, hrozia im exekúcie či strata bývania. Náš skúsený tím Vám poskytne právnu a finančnú pomoc.

Ponúkame tieto služby:

Správa záväzkov

Vedeli ste, že môžete zveriť Vaše dlhy a pôžičky do rúk odborníkov, ktorí urobia všetko pre Vaše oddlženie?

Chcem správu záväzkov

Osobný bankrot

Máte vysoké dlhy? Nedokážete ich splácať, naháňajú Vás exekútori a neviete ako sa z tejto zlej situácie dostať? Zbankrotujte!

Chcem osobný bankrot

Vymáhanie splatených úverov

Splácate pôžičky u tzv. nebankovky alebo už ich máte splatené? Čo by ste povedali na to, keby sa pozícia obrátila a nebankovka zaplatila Vám?

Chcem vysúdiť úroky

 

Volajte infolinku: 0800 221 331 alebo vyplňte žiadosť online. Pomohli sme už tisíckam ľudí. Za svoju prácu sa zaručujeme!