Sprievodca oddlžením

Chodia mi upomienky

Nachádzate v poštovej schránke stále nové a nové upomienky? Je to prvý varovný náznak finančných problémov. Tie sa samé nevyriešia a nezmiznú. Preto neodkladajte riešenie, môžete zbytočne spadnúť do dlhovej pasce a skomplikovať si život!

Ako na upomienky?

Vyhrážajú sa mi vymáhači

Ak ignorujete upomienky od svojich veriteľov, môžete teraz očakávať pritvrdenie v podobe profesionálnych vymáhačov. Cieľom vymáhačov je dlžníka psychicky zlomiť a vymôcť dlh takmer akýmkoľvek spôsobom. Čo robiť v takom prípade?

Ako na vymáhačov?

Hrozí mi exekúcia

Nechali ste svoje dlhy zájsť tak ďaleko, že Vám hrozí exekúcia? Ak budete aj naďalej pasívny, pripravujete sa o možnosť účinnej obrany. Počítajte s odstavením účtu, zhabaním majetku či so zrážkami z platu.

Ako na exekúciu?

Hrozí mi dražba

Veľa ľudí sa zadlžilo takým spôsobom, že im hrozí v dražbe strata domova. Ak patríte tiež medzi nich, nečakajte až spadnete na úplné sociálne dno, z ktorého sa veľmi ťažko dvíha. Ak je v stávke Váš domov, kontaktujte nás!

Ako zastaviť dražbu?

Môj cieľ ...

Chcem pôžičku

Požičiavanie si a život na dlh je trendom posledných rokov. Ak patríte medzi tých, ktorí si požičiavajú a chcete si vziať ďalšiu pôžičku, prečítajte si naše rady. Použite kalkulačku príjmov a výdavkov pre overenie, či máte ešte zdravý rodinný rozpočet alebo balansujete nad dlhovou pascou.

Pozor na pôžičky

Chcem konsolidáciu

Konsolidácia je v poslednej dobe veľmi skloňované slovo. Je to stratégia bánk. Aj keď sa konsolidácia v reklamách tvári veľmi výhodne - znížite splátku, uľahčíte si život, dostanete "bonusy", mnoho ľudí si neuvedomí, že nič nie je zadarmo. Celkové zadlženie sa tiež zvýši! Máme lepšie riešenie.

Pozor na konsolidácie

Chcem znížiť splátky

Splácate každý mesiac nemalé splátky a Váš súkromný rozpočet je veľmi napnutý? Stačí nečakaný výdavok, byť chorý alebo stratiť prácu a ste na okraji dlhovej pasce. Pritom by len stačilo splácať menej. Spýtajte sa zadarmo našich špecialistov na optimálnu voľbu.

Chcem splácať menej

Chcem sa zbaviť dlhov

Už máte dosť dlhov a chcete sa ich raz a navždy zbaviť? Neviete, či to vyrieši konsolidácia, repôžička, osobný bankrot či iná alternatíva? Naši poradcovia Vám radi poradia a pomôžu Vám nájsť to najvýhodnejšie riešenie na mieru. Naším cieľom je spokojný klient bez dlhov.

Chcem oddlženie