Spoločnosť Prvá oddlžovacia s.r.o. patrí medzi najúspešnejšie poradenské spoločnosti v oblasti oddlženia a správy dlhov. Naším cieľom je pomáhať ľuďom, ktorí sa dostali do dlhovej pasce a svojimi silami nie sú schopní svoju finančnú situáciu riešiť.

Pôsobíme už od roku 2012 a za dobu fungovania spoločnosti sme úspešne oddlžil tisícky zadlžených ľudí, zachránili stovky nehnuteľností a ušetrili našim klientom stovky tisíc eur.

Ako ľuďom pomáhame?

Podávame pomocnú ruku všetkým ľuďom, ktorí sa rozhodli svoje dlhy aktívne riešiť a nie si len brať ďalšie a ďalšie pôžičky. Naši špecialisti na oddlženie majú dlhoročné skúsenosti z praxe a široké kontakty. Vďaka tomu sme schopní pre svojich klientov vyjednať rozumné splátky a finančnú slobodu.

Prvá oddlžovacia s.r.o. zbavuje ľudí dlhov pomocou oddlženia, ktoré môže mať tieto formy:

Správa záväzkov

Vedeli ste, že môžete zveriť Vaše dlhy a pôžičky do rúk odborníkov, ktorí urobia všetko pre Vaše oddlženie?

Chcem správu záväzkov

Osobný bankrot

Máte vysoké dlhy? Nedokážete ich splácať, naháňajú Vás exekútori a neviete ako sa z tejto zlej situácie dostať? Zbankrotujte!

Chcem osobný bankrot

Vymáhanie splatených úverov

Splácate pôžičky u tzv. nebankovky alebo už ich máte splatené? Čo by ste povedali na to, keby sa pozícia obrátila a nebankovka zaplatila Vám?

Chcem vysúdiť úroky

Čo nie sme?

  • Nie sme žiadni nováčikovia, ktorí sa to učia, ale v našom tíme sú samí skúsení špecialisti, právnici, spracovatelia návrhu, ktorí túto činnosť vykonávajú už dlhé roky.
  • Nie sme zlatokopi, ktorí chcú „ryžovať“ na chudákoch, ale nie sme ani charitatívna organizácia. Aj keď za svoje služby požadujeme odmenu, dokážeme svojim klientom ušetriť mnohonásobne vyššie finančné sumy.
  • Nehráme sa na kúzelníkov a preto Vám vždy „nalejeme čistého vína“. Na rovinu Vám vždy povieme ako výhody, tak aj úskalia, ktoré Vás čakajú. Zakaždým pre Vás nájdeme ten najlepší variant oddlženia.

Pozor na oddlžovacie agentúry

Na trhu pôsobí veľké množstvo „agentúr“, ktoré zneužívajú bezvýchodiskovú situáciu dôverčivých ľudí a ponúkajú svoju pomoc v núdzi. Za svoju prácu, ktorá je na pochybnej úrovni si účtujú vysoké poplatky a vyhovárajú sa na rozhodnutie súdov.

 My si za svojou prácou stojíme a nehanbíme sa. Po celom Slovensku máme kamenné pobočky a nebojíme sa svojim klientom pozrieť do očí.

Prerastajú Vám dlhy cez hlavu? Nečakajte, kým bude neskoro a kontaktujte nás.

Volajte infolinku: 0800 221 331 alebo vyplňte žiadosť online.