Máte finančný problém, ktorý neviete sami riešiť? Potom sa obráťte na profesionálov, ktorí dokázali pomôcť už tisíckam ľudí a ušetrili im desiatky tisíc euro – Prvú oddlžovaciu s.r.o. Sme certifikovaní správcovia záväzkov s dlhoročnými skúsenosťami a kvalitným tímom odborníkov.

Nejeden človek sa nechá veľmi ľahko zmanipulovať vyhrážkami a presvedčivými vymáhačskými listami od pôžičkových spoločností a ďalších veriteľov či exekútorov.

Pomáhame všetkým ľuďom, ktorých trápia nasledujúce problémy:

Prvá oddlžovacia s.r.o.

Naša spoločnosť Prvá oddlžovacia s.r.o. patrí k najúspešnejším firmám v oblasti oddlžovania fyzických osôb. Oddlženie vykonávame pomocou:

Správy záväzkov

Vedeli ste, že môžete zveriť Vaše dlhy a pôžičky do rúk odborníkov, ktorí urobia všetko pre Vaše oddlženie?

Osobného bankrotu

Máte vysoké dlhy? Nedokážete ich splácať, naháňajú Vás exekútori a neviete ako sa z tejto zlej situácie dostať? Zbankrotujte!

Vymáhanie splatených úverov

Splácate pôžičky u tzv. nebankovky alebo už ich máte splatené? Čo by ste povedali na to, keby sa pozícia obrátila a nebankovka zaplatila Vám?

Akonáhle zveríte Vaše starosti nám, začneme s Vašimi veriteľmi komunikovať z pozície Vášho správcu záväzkov. So snahou dohodnúť sa s nimi na riešení, ktoré Vám umožní splácať svoje dlhy a zároveň neprísť o všetko.

Dôvody prečo si vybrať práve nás:

  • Služba správa záväzkov je na Slovensku úplne unikátna, pretože dlžníkom ponúkame prevzatie celej agendy. Tzn., že po dodaní podkladov o aktuálnej finančnej situácii aktívne komunikujeme s ich veriteľmi, vyjednávame lepšie podmienky, zabezpečujeme všetku réžiu a právnu pomoc. Dosahujeme výborné výsledky – presvedčte sa (pozri referencie).
  • Cieľom je dosiahnutie takého kompromisu, ktorý umožní dlžníkom splácať svoje dlhy a neprísť o všetko.

  • Poskytujeme transparentné odborné služby. Naším cieľom je ušetriť dlžníkom čo najviac peňazí. Zároveň sme schopní s veriteľmi nájsť prijateľný kompromis, vďaka ktorému získajú svoje peniaze späť. V našom tíme sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami.
  • Naše zmluvy sú jasné, neobsahujú žiadne chytáky, zmluvné pokuty, sankcie, penále, či zmenky. Je len na Vás, aby ste plnili Vašu časť dohody a zbavili sa dlhov natrvalo.
  • Prvotná analýza a poradenstvo je zadarmo. Naši špecialisti zhodnotia Vašu finančnú situáciu a navrhnú pre Vás najlepší možný variant oddlženia.
  • Na webe prevádzkujeme psychologickú a oddlžovaciu poradňu zadarmo – ako pre našich klientov tak aj pre ostatných návštevníkov.
  • Sme Vám k dispozícii po celú dobu procesu spolupráce. Ponúkame právnu pomoc a poradenstvo. Nebudete na nič sami, vždy Vám podáme pomocnú ruku.

Vy sa následne môžete sústrediť na bežný život, prácu, rodinu, deti či priateľov.

Nečakajte, až Vám dlhy prerastú cez hlavu. Čím skôr sa začnú riešiť, tým viac peňazí a starostí ušetríte. Zavolajte 0800 221 331 alebo nám napíšte.