Súčasný právny systém je jedna veľká džungľa. Dokonca aj niektorí právnici si nie sú občas istí výkladom zákonov, či aktuálnosťou zákonov vďaka novelizáciám. Preto bežný človek je na tom ešte o niekoľko stupňov horšie. To využívajú rôzni špekulanti a podvodníci, ktorí zneužívajú ťažkú situáciu zadlžených ľudí. Do zmlúv dávajú rôzne kľučky, právne paragrafy či zmluvné podmienky, takže výsledkom je siahodlhý dokument, ktorý si nestihnete veľakrát ani prečítať, a nie ešte pochopiť! Ak teda človek nevýhodnú zmluvu podpíše, v mnohých prípadoch sa nevie brániť a správne reagovať na výzvy od veriteľov, exekútorov, či dražobných spoločností.

Naša rada znie: Nikdy nepodpisujte žiadny dokument, ktorému 100% nerozumiete!

Právnici navyše nie sú lacná záležitosť a ľudia v zlej finančnej situácií nemajú prostriedky na ich služby.

Riešenie s Prvou oddlžovacou s.r.o.

Akonáhle zveríte Vaše starosti nám, začneme s Vašimi veriteľmi komunikovať z pozície Vášho správcu záväzkov. So snahou dohodnúť sa s nimi na riešení, ktoré Vám umožní splácať svoje dlhy a zároveň neprísť o všetko.

Ak veritelia nepristúpia na dohodu, náš tým právnikov Vás bude zastupovať a brániť Vás na súdoch.

Čo Vám poskytne Prvá oddlžovacia s.r.o.?

  • odborníkov na osobné financie
  • právnu pomoc a analýzu Vašich zmlúv
  • vybavovanie administratívnych záležitostí a ďalšiu komunikáciu s veriteľmi
  • oddlžovaciu poradňu

Kontaktujte našich odborníkov, ktorí Vám bezplatne dajú cenné rady a v prípade záujmu pomôžu úspešne oddlžiť Vaše záväzky. Volajte infolinku: 0800 221 331 alebo vyplňte žiadosť online.