Prerástli Vám pôžičky cez hlavu? Nezvládate splácať? Hrozí Vám exekúcia alebo už bola na Vás exekúcia uvalená? Máte pocit, že ste v bezvýchodiskovej situácii? Máme pre Vás správu záväzkov.

Čo je správa záväzkov?

Dostať sa do ťažkej životnej situácie nie je v dnešnej dobe vôbec ťažké. Stačí prísť o prácu alebo mať viac pôžičiek, ktoré vám takpovediac prerastú cez hlavu a už balansujete pred dlhovou pascou. Niektorí ľudia sa snažia z dlhov dostať ďalšími pôžičkami, ktoré používajú na splácanie svojich starších dlhov. Iní zasa nereagujú, nepreberajú poštu, nezdvíhajú telefóny a všetky výzvy ignorujú. Obe tieto správania Vás však spoľahlivo privedú do ešte väčších problémov.

Správa záväzkov je pomoc od oddlžovacích odborníkov, ktorí dokážu minimalizovať Vašu finančnú stratu, o všetko sa postarajú a poskytnú právnu pomoc Vášmu majetku.

Preto ak máte finančné problémy, nečakajte až na súdne výzvy či príchod exekútora! Súdy Vás môžu odsúdiť aj bez Vašej prítomnosti. Môžete prísť o všetok majetok čo máte, alebo ktorý sa nachádza v mieste Vášho trvalého bydliska.

Ako riešenie záväzkov funguje?

Služba správa záväzkov znamená prenechanie všetkých Vašich finančných starostí na našich odborníkoch – správcov záväzkov. Správcovia záväzkov majú za úlohu:

  • prevziať všetky administratívne záležitosti
  • vyjednávanie s veriteľmi
  • poskytovanie právnej pomoci

Podrobné rozdelenie úloh a povinností nájdete tu.

Keďže každý klient je individuálny, s vlastným príbehom a problémami, vždy hľadáme riešenie na mieru tak, aby bolo pre klienta najvýhodnejšie. Správcovia záväzkov urobia analýzu Vašich doterajších zmlúv, výšky dlhov a Vašej aktuálnej životnej situácie. Na základe toho Vám odporučia stratégiu oddlženia.

Spôsoby oddlženia

Zbaviť sa dlhov je možné niekoľkými spôsobmi:

Splátkový kalendár

Správcovia záväzkov sú na základe svojich skúseností a renomé schopní dohodnúť s veriteľmi ďaleko lepšie podmienky pre dlžníkov. Preto môžu s veriteľmi dohodnúť nový splátkový kalendár a výšku splátok tak, aby bol klient schopný svoje záväzky bez problémov splácať.

Právná pomoc

Ak veritelia nepristúpia na dohodu, náš tým právnikov Vás bude zastupovať a brániť Vás na súdoch. Právníci připraví právní analýzu Vašich možností a budou Vám aktivně pomáhat s vyhráním sporu proti věřitelům. Máme s tím bohaté zkušenosti.


Cieľom je, aby naši klienti boli čo najskôr opäť bez dlhov za najprijateľnejších podmienok.

Prečo si vybrať správu záväzkov od Prvej oddlžovacej s.r.o.?

  1. Poskytujeme odborné a transparentné služby.
  2. Naše zmluvy sú jasné, bez chytákov, zmluvných pokút, sankcií alebo zmeniek.
  3. Máme vysokú mieru úspešnosti.
  4. Pomohli sme tisíckam klientov a ušetrili desiatky tisíc eur.

Všetko máte vo svojich rukách. Nečakajte do doby, až sa Vaše finančné problémy stanú neriešiteľnými. Obráťte sa na nás. Požadujeme od Vás len aktívny prístup a spoluprácu. Naši odborníci sa o Vás postarajú a zaradíte sa medzi tisíce úspešne oddlžených klientov.

Volajte infolinku 0800 221 331 alebo vyplňte online žiadosť. Poskytneme Vám zadarmo cenné rady a ponúkneme ďalšiu právnu a odbornú pomoc.