Mať finančné problémy nie je v súčasnej dobe nič neobvyklé. Môžete stratiť prácu, byť dlhodobo chorý alebo si vziať viac úverov a pôžičiek a podceniť svoju schopnosť splácania.

Ak ste na tom rovnako, potom stojíte nad dlhovou pascou.

V tomto momente máte niekoľko možností:

Aj keď si neviete vybrať, ktoré riešenie bude pre Vás najlepšie, cieľ je jasný: Chcete znížiť splátku!

Máme pre Vás riešenie

Ľudia v dlhovej pasci a zlej finančnej situácii sa často správajú apaticky. nereagujú na upomienky, nepreberajú úradné predvolania a čakajú, že sa to nejako vyrieši. Spoločnosť Prvá oddlžovacia s.r.o. je záchranným kruhom pre všetkých takých ľudí. Pracujú tu certifikovaní odborníci, ktorí sú plní elánu, skúseností a ich cieľom je predísť ešte väčším škodám, uľaviť Vám od psychickej záťaže a prevziať všetku agendu. Služba sa volá Správa záväzkov.

Každý klient má individuálne a špecifické problémy, a preto vždy hľadáme a navrhujeme riešenie na mieru, ktoré je pre Vás najvýhodnejšie.

Správa záväzkov

Oddlženie pomocou správy záväzkov znamená, že Vás začneme zastupovať ako Váš zástupca – správca záväzkov. Staráme sa o všetky administratívne záležitosti, vyjednávame s Vašimi veriteľmi a poskytujeme Vám a Vášmu majetku právnu ochranu.

Naši odborníci detailne prehliadnu Vaše zmluvy, výšku Vašich dlhov a následne na základe Vašej životnej a finančnej situácie navrhnú najvhodnejšie riešenie.

Naším spoločným cieľom je dostať Váš dlh na úroveň úplného oddlženia.

Viac o správe záväzkov

Poskytujeme transparentné odborné služby. Úspešným oddlžením získajú obe strany – Vy splatíte svoj dlh a veritelia získajú svoje peniaze.

Dôkaz namiesto sľubov – referencie

Nečakajte preto kým bude neskoro alebo kým sa Vaše problémy stanú neriešiteľnými a kontaktujte nás telefonicky 0800 221 331 alebo vyplnením online formulára.