Prerástli Vám pôžičky cez hlavu? Nezvládate splácať? Hrozí Vám exekúcia alebo už bola na Vás exekúcia uvalená? Máte pocit, že ste v bezvýchodiskovej situácii? Máme pre Vás správu záväzkov.

Čo je správa záväzkov?

Dostať sa do ťažkej životnej situácie nie je v dnešnej dobe vôbec ťažké. Stačí prísť o prácu alebo mať viac pôžičiek, ktoré vám takpovediac prerastú cez hlavu a už balansujete pred dlhovou pascou. Niektorí ľudia sa snažia z dlhov dostať ďalšími pôžičkami, ktoré používajú na splácanie svojich starších dlhov. Iní zasa nereagujú, nepreberajú poštu, nezdvíhajú telefóny a všetky výzvy ignorujú. Obe tieto správania Vás však spoľahlivo privedú do ešte väčších problémov.

Správa záväzkov je pomoc od oddlžovacích odborníkov, ktorí dokážu minimalizovať Vašu finančnú stratu, o všetko sa postarajú a poskytnú právnu pomoc Vášmu majetku.

Preto ak máte finančné problémy, nečakajte až na súdne výzvy či príchod exekútora! Súdy Vás môžu odsúdiť aj bez Vašej prítomnosti. Môžete prísť o všetok majetok čo máte, alebo ktorý sa nachádza v mieste Vášho trvalého bydliska.

Čo môžeme urobiť pre vás?

 • Znížiť, zrušiť dlh. Dosiahnúť vrátenie preplatku
 • Zabrániť čiastočnému zvyšovaniu dlhu
 • Zabrániť začatiu exekúcie
 • Zmierniť následky prebiehajúcej exekúcie
 • Zabránenie, alebo zastavenie zrážok zo mzdy
 • Zabránenie rozhodcovskému konaniu
 • Zrušenie rozhodcovského rozsudku
 • Získanie času
 • Ako riešenie záväzkov funguje?

  Služba správa záväzkov znamená prenechanie všetkých Vašich finančných starostí na našich odborníkoch – správcov záväzkov. Správcovia záväzkov majú za úlohu:

  1. prevziať všetky administratívne záležitosti
  2. vyjednávanie s veriteľmi
  3. poskytovanie právnej pomoci

  Podrobné rozdelenie úloh a povinností nájdete tu.

  Keďže každý klient je individuálny, s vlastným príbehom a problémami, vždy hľadáme riešenie na mieru tak, aby bolo pre klienta najvýhodnejšie. Správcovia záväzkov urobia analýzu Vašich doterajších zmlúv, výšky dlhov a Vašej aktuálnej životnej situácie. Na základe toho Vám odporučia stratégiu oddlženia.

  Cieľom je, aby naši klienti boli čo najskôr opäť bez dlhov za najprijateľnejších podmienok.

  Naše referencie

  Všetko máte vo svojich rukách. Nečakajte do doby, až sa Vaše finančné problémy stanú neriešiteľnými. Obráťte sa na nás. Požadujeme od Vás len aktívny prístup a spoluprácu. Naši odborníci sa o Vás postarajú a zaradíte sa medzi tisíce úspešne oddlžených klientov.

  Volajte infolinku 0800 221 331 alebo vyplňte online žiadosť. Poskytneme Vám zadarmo cenné rady a ponúkneme ďalšiu právnu a odbornú pomoc.